Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek walczy o życie w Bułgarii

Utworzony przez inna mama, 22 lipca 2008 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Z tego co slyszalem dzieciaki byly porozucane po hotelu, kilka osob na jednym pietrze kilka na innym, widocznie Marek chcial sie dostac na pietro nizej do dziewczyn nie chcac ryzykowac "wpadki" jadac winda czy idac schodmi. Mial pecha, wiadomo po alkoholy to sie ma fantazje. A zauwazmy kto z ciezkich wypadkow wychodzi zazwyczaj bez szwanku? Pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Ranyyy..Czytam te wasze wypowiedzi i śmiać mi się chce... Nikt z was nie był, wszystko wiecie z opowiadań...waszych dzieci, które są przerażone co tam się dzieje...to było ich nie puszczać.. Jeżdze tam od dwóch lat..i opiekunowie robili wszystko, by nas utrzymać w porządku..a to że nam pozwalali chodzić na dyskoteki to chyba nic złego ? Jak chcieliście żeby wasze dzieci byli w jakimś kieracie to było ich wysłać na sercański obóz pracy :/ nie bądźcie żałośni...tak wychowaliście dzieci i jak są spuszczone ze smyczy to będą pić i ćpać. Ja jakoś się super bawiłam i nie musiałam się spijać...a co wy możecie wiedzieć o pracy wychowacy ? Jade do tego hotelu z tego samego biura 16 sierpnia i mam zamiar super się bawić i wypocząć. A wy zostańcie sobie i piszcie jak to jest źle w Bułgarii ;D sory ale dla mnie to większość z was jest nawiedzonymi sztywniakami...:/ wielkie mamusie..jakoś moja nie ma takiego problemu, ale ciężko sobie na to zapracowała.... Pozdrawiam Magda
Może Magda zbyt ostro to napisała, ale chyba rozumiem treść jaką chciała przekazać, bo zauważyłam że na początku panowała tutaj nagonka na wychowawców...Nie można tego oceniać w taki sposób. Zapewne z państwa nikt nie był na tego typu obozach i chyba najwięcej informacji możemy dowiedzieć się od kogoś kto tam był. Oczywiste jest również to, że rodzice martwią się o swoje dzieci, ale gdybym nie miała do dziecka zaufania, nie znałabym go dobrze, tego co robi co lubi..nie puściłabym go na młodzieżowy obóz. Niestety, takie są fakty. Na koloniach jest bezpieczniej dlatego jeżdżą tam młodsze dzieci,a obóz młodzieżowy jest dla młodzieży, która w rózny sposób chce się rozerwać. Sprawa Marka jest na pewno dla rodziców straszną tragedią, ale również przestrogą dla innych rodziców...Bo to wcale nie zaniedbanie wychowawcy...tylko nieposłuszeństwo dziecka i braki w wychowaniu są temu winne. Wierzę w to że ten chłopak wyjdzie z tego cały zdrowy, a większość odpowiedzialnych rodziców zastanowi się i bardziej zaobserwuje swoje dziecko. Przypomnijmy sobie kiedy my mieliśmy po 17-18 lat... był alkohol, były imprezy..ale każdy znał swój umiar...dlatego nie skreślajmy od razu nastolatków, ani tym bardziej wychowawców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawia się stan zdrowia nastolatka z Lublina, który wypadł z hotelowego balkonu w Bułgarii. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, sam jestem kirownikiem/wychowawcą na obozach . Marka znam, byłem z nim kilka razy w Polsce. Zawsze wymagał szczególnej uwagi i kontroli. Trzymam za niego kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie byliscie na tym obozie to nie piszcie takich glopot nasluchaliscie sie opowiesci przeroznych od swoich dzieci ktore ladnie pisza bajeczki a faktow nie znaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu piszecie za głupoty aż krew człowieka zalewa jak sie to czyta zebrało sie stado plotkar i wypisuje głupoty na forum zresztą nikt z was nie wie jak to było więc po co sie udzielacie no co myślicie ze wasze wypiski i całodniowe ploty i zrzędzenia pod klatką coś dadzą NIE tylko pogarszają sytuacje zajmijcie się w końcu własnym życiem a nie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cóż za arogancki KTOŚ dlaczego mam nie wypowiadac sie skoro mam na to ochote, mam do tego prawo. PIszę to co mysle i to co uważam, nikogo nie obrazam ani nie pisze klamstw wiec... o co chodzi? czym sie tak bulwersujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...